Pokročilé počítačové zručnosti pre pracovný trh

Prihlásiť sa

Uznávaný certifikát

20 dní

Odborný lektor

Microsoft Office

Digitálna odbornosť

Uznávaný certifikát

20 dní

Odborný lektor

Microsoft Office

Digitálna odbornosť

Profesionálny počítačový kurz

Ovládajte funkcie Microsoft 365 na profesionálnej úrovni
ComBuS (Computer Business Skills)

Kurz KOMPAS+ pre nezamestnaných

Pre koho je projekt určený?

• Pre všetkých, ktorí chcú efektívne využiť čas a rozvíjať svoje počítačové zručnosti.
  • Pre tých, ktorí si chcú nájsť prácu, kde sa vyžadujú najmodernejšie komunikačné a&nbspadministratívne počítačové zručnosti založené na platforme Microsoft 365.
Tento kurz je vyžadovaný zamestnávateľmi v profesiách využívajúcich pri práci počítač.

Aký to je kurz?

• Kurz, ktorý evidovaným uchádzačom o zamestnanie uhradí úrad práce po podaní žiadosti a splnení stanovených podmienok.
  • Ak chcete, aby Vám kurz preplatil úrad práce, vyplňte registračný formulár a my Vám pomôžeme s podaním žiadosti na úrade práce!

S nami vkročíte do novej éry digitálnych služieb s názvom Microsoft 365. Naučíte sa pracovať s najmodernejšími softvérovými produktmi a objavíte možnosti digitálnych a cloudových služieb, ktoré sú používané vo firmách.

Získať ZADARMO
cez úrad práce!

Aj pre zamestnaných

Vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete. Po odoslaní formulára Vám zašleme podrobný postup ako podať žiadosť na úrad práce a pomôžeme Vám aj s jeho podaním na úrade práce. Je to bezplatné!

Čo kurzom získam?

Získate praktické počítačové zručnosti v oblasti firemnej administratívy v prostredí Microsoft 365.

Získate lepšiu pozíciu pri pracovných pohovoroch.

Absolvovaním kurzu získate certifikát, ktorý potvrdzuje digitálnu odbornosť a zručnosti v oblasti firemnej komunikácie, administratívy a plánovania pracovných činností.

Vďaka nášmu kurzu budete pripravení okamžite sa zapojiť do pracovného procesu.

Platforma Microsoft 365 je to, čo firmy od nových zamestnancov očakávajú vo svojich inzerovaných pracovných ponukách (podľa portálov profesia.skkariera.skpraca.sme.skistp.sk a iných).

Čo sa naučím?

Kurz ComBuS (počítačové zručnosti vo firemnom prostredí) Vám otvorí dvere do moderných digitálnych nástrojov Microsoft 365, ktoré sú využívané vo väčšine firiem pôsobiacich na Slovensku.

Naučíte sa princípy:

• Firemnej komunikácie – plánovanie činností a komunikácia prostredníctvom Teams a Outlook.
  • Administratívnych postupov – spracovanie dokumentov a zdieľanie vo firemnej sieti za pomoci OneDriveOnline  Word, Excel a PowerPoint.
  • Automatizácie spracovania dokumentov – spravovanie plánovaných činností, tvorba elektronických poznámkových blokov pomocou OneNote a publikovanie v rámci vnútro firemnej siete pomocou platformy SharePoint.
  • Vedenie a účasť na videokonferenciách – online schôdze prostredníctvom Teams.

Ako postupovať?

1. Vyplňte registračný formulár na našej stránke
  2. Na uvedenú emailovú adresu Vám zašleme podrobné informácie ako postupovať pri podaní žiadosti. Tiež Vás budeme kontaktovať telefonicky ohľadom termínov kedy bude kurz realizovaný.

Ako kurz prebieha

Kurz prebieha online formou (z pohodlia domova).
Súčasťou vzdelávania je prístup ku kvalitným interaktívnym školiacim materiálom, ktoré je možné študovať kedykoľvek.
Harmonogram vzdelávania je stanovený pred začiatkom vzdelávania v rozsahu 20 pracovných dní.
Hodiny vedie skúsený lektor formou praktických ukážok cez videokonferenciu Microsoft Teams.
Všetky hodiny sú nahrávané a účastníkom k dispozícii pre opakovanie.

Čo musím spraviť?

Vyplňte jednoduchý registračný formulár a my Vám pomôžeme s podaním žiadosti na úrade práce!

Na uvedenú emailovú adresu Vám zašleme podrobné informácie ako postupovať pri podaní žiadosti. Tiež Vás budeme kontaktovať telefonicky ohľadom termínov a miesta, kde bude kurz realizovaný.