Získajte medzinárodne rešpektovaný certifikát

Microsoft Office

Digitálna odbornosť

Získajte medzinárodne platný certifikát ECDL/ICDL
(tzv. vodičský preukaz na počítače)

Kurz KOMPAS+ pre nezamestnaných

Pre koho je kurz určený?

• Pre uchádzačov o zamestnanie v evidencii úradu práce, ktorí sú evidovaní dlhšie ako 2 mesiace.
  • Pre tých, ktorí si chcú zvýšiť a rozšíriť svoje digitálne znalosti a zručnosti na pokročilú úroveň a overiť ich medzinárodne uznávaným systémom certifikácie ICDL / ECDL.
  • Pre tých, ktorí si chcú nájsť prácu, kde sa vyžadujú pokročilé zručnosti ovládania kancelárskych programov, prípadne grafického editora.

Tento kompetenčný kurz je jednou z podmienok na zamestnanie všade tam, kde sa používa počítač na pokročilej úrovni.

Aký to je kurz?

• Kurz, ktorý evidovaným uchádzačom o zamestnanie uhradí úrad práce po podaní žiadosti a splnení stanovených podmienok.
  • Ak chcete, aby Vám kurz preplatil úrad práce, vyplňte registračný formulár a my Vám pomôžeme s podaním žiadosti na úrade práce!

Získať ZADARMO
cez úrad práce!

Aj pre zamestnaných

Vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete. Po odoslaní formulára Vám zašleme podrobný postup ako podať žiadosť na úrad práce a pomôžeme Vám aj s jeho podaním na úrade práce. Je to bezplatné!

Čo kurzom získam?

Získate nové počítačové zručnosti a medzinárodne platný certifikát ECDL.

Vďaka certifikátu ECDL budete vedieť zamestnávateľom preukázať svoje digitálne zručnosti, ktoré sú požadované v inzerovaných ponukách pracovných miest na portáloch ako sú profesia.sk a kariera.sk.

Ako sa budem vzdelávať?

Náš kurz je kombináciou online a prezenčného vzdelávania v rámci okresu, v ktorom ste evidovaný na úrade práce.

Každý účastník od nás dostane licenciu Microsoft 365 pre pohodlnú online výučbu a prístup ku kvalitnému e‑learningovému portálu so študijnými materiálmi a interaktívnymi videami.

Pri online vzdelávaní sa vzdelávate doma, bez potreby cestovania a prostredníctvom našej licencie Microsoft 365 máte k dispozícii všetky potrebné programy.

Trvanie kurzu je 25 pracovných dní.

Čo sa naučím?

Naučíte sa pracovať s najmodernejšími softvérovými produktmi a objavíte možnosti digitálnych a cloudových služieb, ktoré sú používané vo firmách:

• Microsoft 365 (Teams, OneDrive, OneNote, SharePoint, Outlook) - komunikácia a spolupráca vo firemnom prostredí
  • Microsoft Word - pokročilá firemná administratíva
  • Microsoft Excel - komplexné výpočty a vyhodnocovanie údajov
  • Microsoft PowerPoint - prezentácia ako silný marketingový nástroj
  • Adobe Photoshop - počítačová grafika efektívne a jednoducho

Aký je postup?

Vyplňte jednoduchý registračný formulár a my Vám pomôžeme s podaním žiadosti na úrade práce!

Na uvedenú emailovú adresu Vám zašleme podrobné informácie, ako postupovať pri podaní žiadosti. Tiež Vás budeme kontaktovať telefonicky ohľadom termínov a miesta, kde bude kurz realizovaný.