UNIŠKOLA logo
logo UNIŠKOLA

Certifikácia CERTIPORT

Certiport Authorized Testing Center

CERTIPORT a UNI KREDIT, n.o.

Certiport, a Pearson VUE business je svetový líder počítačového testovania v oblasti informačných technológií, akademických, vládnych a profesionálnych programov. Svoje služby dodávajú prostredníctvom rozsiahlej siete viac ako 14 000 autorizovaným testovacím strediskám certifikovaných v 148 krajinách. Na trhu pôsobí od roku 1997.
V súčasnosti každoročne vystaví takmer dva milióny certifikátov, z ktorých je viac ako jeden milión certifikátov Microsoft Office Specialist (MOS), čím sa stáva najväčším programom IT certifikácie na svete. Ide o oficiálny program spoločnosti Microsoft na overenie zručností v softvérovom vybavení Microsoft Office.
UNI KREDIT, n.o. je autorizovaným testovacím centrom spoločnosti Certiport, A Pearson VUE Business, s vlastnou testovacou miestnosťou priamo v sídle spoločnosti v Banskej Bystrici.
Špecializujeme sa na program Microsoft Office Specialist, pre ktorý vieme zabezpečiť aj odborné vzdelávanie.

Ako prebieha testovanie ECDL

Testovanie prebieha vo vlastných priestoroch spoločnosti UNI KREDIT, n. o. v Banskej Bystrici. Pred testovaním je potrebné sa dostaviť aspoň 10 minút vopred a preukázať sa identifikačným dokladom s fotografiou a podpisom (napr. občiansky alebo vodičský preukaz). Do testovacej miestnosti vstupujete bez osobných vecí, ktoré si môžete odložíte do uzamykateľnej skrinky. Testy sa vypracúvajú elektronicky a po ich dokončení dostanete potvrdenie o výsledku. Na úspešné splnenie certifikácie je potrebné dosiahnuť 70% celkového hodnotenia. Po získaní minimálneho hodnotenia Vám bude následne doručený certifikát.

Ďalšie informácie ohľadom Certiport certifikácie nájdete na certiport.pearsonvue.com.

Ohľadom ceny konkrétnej certifikácie a programu nás prosím kontaktujte na unikreditbb@unikreditbb.sk.

Ak už vlastníte voucher, je možné ho u nás využiť.

Zoznam ponúkaných certifikácií

MOS Sample Certificate