Ponuka kurzov
Vzdelávanie učiteľov

Nezisková organizácia UNI KREDIT, n.o. ako držiteľ oprávnení MŠVVaŠ SR na poskytovanie inovačného vzdelávania poskytuje poradenstvo a spoluprácu pri realizácii aktualizačného vzdelávania na školách v rámci platnej legislatívy.

NOVINKA !

Školy môžu využiť podporu z plánu obnovy pre realizáciu inovačného vzdelávania.

Možnosť podať žiadosť o podporu je už len do 15.10.2023.

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám poradíme s tým, ako postupovať pri podaní žiadosti o príspevok z plánu obnovy.

Inovačné vzdelávanie

Získajte vzdelávaním vedomosti, ktoré sú potrebné pre vašu prax.

Naše programy inovačného vzdelávania Vás prevedú tým, čo je potrebné pre Vašu prácu. Na základe skúseností z praxe v školách a školských zariadeniach simulujeme prostredie na ktorom sa naučíte všetko s čo  s čím sa v praxi stretávate.

Výhodou je, že si to môžete skúsiť na takzvanej "fiktívnej škole", kde všetko funguje a nemusíte sa báť vyskúšania ktorejkoľvek funkcie v systéme EduPage,

Trvanie kurzu 1,5 mesiaca (1x týždenne)

Inovačné vzdelávanie učiteľov až do 12 %
Nestrať prácu vzdelávaj sa postup
Špecializačné vzdelávanie

Špecializačné vzdelávanie

Hlavným cieľom vzdelávania je rozvoj a prehĺbenie profesijných kompetencií uvedených pedagogických zamestnancov, ktorí napĺňajú úlohu školského digitálneho koordinátora, v oblasti digitálnych kompetencií spojených s oblasťou digitálnej transformácie školy a školského zariadenia.

Úlohou školského digitálneho koordinátora je koordinovať informatizáciu
a vzdelávanie prostredníctvom digitálnych technológií s cieľom podporiť
digitálnu transformáciu vzdelávania pre moderné školy a školské zariadenia.

Trvanie kurzu je 1,5 mesiaca
Aktualizačné vzdelávanie

Aktualizačné vzdelávanie

Naplánujte aktualizačné vzdelávanie pre vašu školu.

Vďaka efektívnemu vzdelávaciemu kurzu zlepšite zručnosti pedagogických a odborných zamestnancov školy v oblasti:

• ascAgendy
  • Microsoft 365

Vrátane funkcií pre administrátorov.

Vzdelávanie prispôsobujeme konkrétnym požiadavkám školy.

Trvanie kurzu je 2 x 5 hodín

Učebňa