Profesionálny IT kurz pre zamestnaných

Microsoft Office

Digitálna odbornosť

OZNAM

Vážená záujemkyňa, záujemca o počítačový kurz preplácaný cez úrady práce.

V rámci projektu „NESTRAŤ PRÁCU, ZAMESTNAJ SA„ pre zamestnaných záujemcov, došlo k vyčerpaniu finančných prostriedkov. Do doby spustenia nového projektu na prelome rokov 2023/2024 je financovanie pozastavené!

Situáciu budeme monitorovať a v čase keď bude nový projekt spustený Vás budeme informovať s inštrukciami ako podať žiadosť.
Aby sme Vás mohli efektívne informovať o aktuálnej situácii vyplňte nezáväzný registračný formulár, na základe ktorého Vás budeme kontaktovať ohľadom Vášho záujmu o počítačový kurz.

Ďakujeme za pochopenie.

Pracujte s počítačom na profesionálnej úrovni!
Využite jedinečnú šancu vzdelávať sa s podporou úradu práce - ZADARMO

Pre koho je projekt určený?

Pre všetkých, ktorí sa chcú vzdelávať, alebo rozvíjať svoje počítačové zručnosti, a tak si udržať pracovné miesto alebo zvýšiť šancu na získanie lepšej pracovnej pozície.

Teda pre tých občanov, ktorí neboli zaradení do evidencie na úrade práce ako nezamestnaní, ale v súčasnosti sú zamestnancami a chcú si upevniť svoju kariérnu a pracovnú pozíciu vo firme, alebo si hľadajú iné zamestnanie.

Získať ZADARMO
cez úrad práce!

Aj pre zamestnaných

Čo je obsahom vzdelávania?

Kurz COMBUS je zameraný na platformu MICROSOFT 365 vo firemnom prostredí.
1. Firemná komunikácia
  • je zameraná na dva najpoužívanejšie komunikačné programy pre firemné prostredie Teams a Outlook, ktoré slúžia na plánovanie činností, komunikáciu a tímovú prácu
  • naučí Vás plánovať činnosti a komunikovať v rámci firmy, alebo navonok so zákazníkmi prostredníctvom video konferenčných nástrojov
  • zameriava sa na tímovú spoluprácu na plánovaných  činnostiach vo firmách, zdieľanie a úpravu dokumentov v skupinách
2. Administratívne postupy
  • sú zamerané na tri najpoužívanejšie programy vo firemnom prostredí patriace do balíka Office a ich napojenie na online prostredie Microsoft 365
  • pomocou prípadových štúdií na konkrétnych situáciách z praxe sú vytvárané a upravované dokumenty, tabuľky, grafy a prezentácie za pomoci online verzií Word, Excel a PowerPoint, s ktorými sa v dnešnej dobe stretnete vo firmách najčastejšie vďaka licenciám Microsoft 365 Bussiness
  • licencie Microsoft Vám bezplatne zapožičiame!
3. Automatizácia spracovania dokumentov
  • je zameraná na dátové úložiská (cloudové služby), spracovanie, zdieľanie a publikovanie dokumentov v rámci vnútrofiremnej siete pomocou platformy SharePoint a úložiska OneDrive
  • sledovanie plánovaných činností, vytváranie online formulárov pomocou Forms, tvorba elektronických poznámkových blokov v programe OneNote

Získať ZADARMO
cez úrad práce!

Aj pre zamestnaných

Vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete. Po odoslaní formulára Vám zašleme podrobný postup ako podať žiadosť na úrad práce a pomôžeme Vám aj s jeho podaním na úrade práce. Je to bezplatné!

Ako kurz prebieha

Firemná komunikácia:

Logo Teams a Outlook

Administratívne postupy:

Logá Office

Automatizácia spracovania údajov:

Automatizácia spracovania údajov - SharePoint, Forms, OneNote
Kurz prebieha online formou
(z pohodlia domova).
Trvanie: 20 dní
Denne: od 17:00 hod.
Súčasťou vzdelávania je prístup ku kvalitným interaktívnym školiacim materiálom, ktoré je možné študovať kedykoľvek.
Harmonogram prispôsobujeme potrebám absolventov tak, aby nenarúšal výkon Vašej práce.
Hodiny vedie skúsený lektor formou praktických ukážok cez videokonferenciu Microsoft Teams.
Všetky hodiny sú nahrávané a&nbspabsolventom k&nbspdispozícii pre&nbspopakovanie.
Bezplatne Vám zapožičiame
počítač + externý monitor a licenciu Microsoft 365.
Národný projekt: „Nestrať prácu – Vzdelávaj sa“

„Tento projekt je jedinečný v tom, že dáva príležitosť priamo jednotlivcom - zamestnancom, ktorí sa chcú odborne dovzdelať, získať nové odborné vedomosti a skúsenosti, a tak si nájsť nové, možno lepšie zamestnanie. Každý záujemca tak môže doslova vziať osud do vlastných rúk.“

Boris Sloboda
generálny riaditeľ Sekcie fondov EÚ na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny

Čo musím spraviť?

1. Kliknite na tlačidlo Prihlásiť sa a vyplňte registračný formulár
  2. Zašleme Vám podrobné informácie, ktoré Vám pomôžu s prihlásením sa na kurz a podaním žiadosti o zaplatenie kurzu cez projekt „Nestrať prácu – Vzdelávaj sa“ cez úrad práce
  3. Po schválení prihlášky Vás zaradíme do vzdelávacej skupiny a navrhneme harmonogram vzdelávania tak, aby Vám vyhovoval

Získate certifikát ComBus (computer bussiness skills) – počítačové zručnosti pre firemnú sféru, ktorý je založený na medzinárodne platnom systéme certifikácie CERTIPORT.