Vážený záujemca o počítačový kurz, Vaša registrácia prebehla úspešne.

Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Posielame Vám dôležité informácie k ďalšiemu postupu pri získaní dotácie na počítačový kurz od úradu práce v rámci projektu

„Zručnosti pre trh práce“.

Aký je ďalší postup?

1.

Na základe údajov, ktoré ste uviedli v registračnom formulári Vám pripravíme a potvrdíme tlačivá spolu s prílohami.

Všetko vrátane podrobných inštrukcií Vám príde poštou na adresu uvedenú v registračnom formulári. Tieto dokumenty je následne potrebné podať osobne na úrade práce v mieste bydliska.

2.

Úrad práce začne schvaľovací proces a o jeho výsledku bude informovať Vás. Túto informáciu nám, prosím, čo najskôr oznámte na adresu kurzy@uniskola.sk (aj v prípade negatívneho stanoviska).

3.

My Vás budeme informovať o plánovanom začiatku kurzu a harmonograme vzdelávania.

Niekoľko dní pred začiatkom kurzu Vám bude doručený notebook, monitor, klávesnica a myš pre pohodlné a efektívne vzdelávanie.

Ak budete chcieť zmeniť adresu doručenia (napr. do práce), pošlite nám e-mailom požiadavku.

Čo sa vďaka tomuto kurzu naučíte a získate?

• Princípy firemnej komunikácie – plánovanie činností a komunikácia prostredníctvom Teams a Outlook.
  • Princípy administratívnych postupov – spracovanie dokumentov a zdieľanie vo firemnej sieti za pomoci OneDrive, online WordExcel a PowerPoint.
  • Princípy automatizácie spracovania dokumentov – tvorba elektronických poznámkových blokov pomocou OneNote a publikovanie v rámci vnútrofiremnej siete pomocou platformy SharePoint.
  • Získate lepšiu pozíciu na trhu práce.
  • Absolvovaním kurzu získate certifikát, ktorý potvrdzuje digitálnu odbornosť a zručnosti v oblasti firemnej komunikácie, administratívy a plánovania pracovných činností.

Podrobné informácie o kurze:

Celý kurz prebieha online – cez internet z pohodlia domova bez potreby cestovania.

Online stretnutia budú realizované formou videokonferenčného hovoru v prostredí Microsoft Teams. Dostanete od nás podrobný návod, ako sa pripojíte k prvej schôdzi a všetky ostatné podrobnosti Vám vysvetlí Váš lektor na úvodnom stretnutí.

Ovládanie platformy Microsoft 365 je to, čo firmy od súčasných aj nových zamestnancov vyžadujú, preto budete vďaka nášmu kurzu pripravení okamžite využívať tento silný nástroj v pracovnom procese.

Tím UNIŠKOLA®