UNIŠKOLA logo
logo UNIŠKOLA

Plán profesijného rozvoja pedagogických a odborných zamestnancov pre školský rok 2024/2025 

Plán 2025

Využite ponuku našich kurzov inovačného a špecializačného vzdelávania pri plánovaní profesijného rozvoja do budúceho školského roku 2024/2025.

Prečo?

  • Aktuálne je potrebné naplánovať si profesijný rozvoj na nasledujúci školský rok v súlade so zákonom č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a zabezpečiť si tak možnosť príplatku za profesijný rozvoj vo výške 3% za absolvovaný vzdelávací program až do výšky 12% (4 vzdelávacie programy).
  • Blíži sa rok 2026, kedy veľká skupina pedagogických a odborných zamestnancov škôl príde o 12% príplatok, ktorý bol ešte súčasťou kreditného systému v súlade so zrušeným zákonom o Kontinuálnom vzdelávaní.
  • V dnešnej dobe neustáleho rozvoja digitálnych technológií je pre učiteľov nevyhnutné osvojiť si nové zručnosti v oblasti digitalizácie (napríklad EduPage, Microsoft 365, Canva, tvorba interaktívnych študijných materiálov), komunikácie, kritického myslenia a práva. Teraz je ten správny čas na výber inovačného vzdelávacieho programu, ktorý rozšíri a posilní vaše kompetencie, aby ste sa stali učiteľom, ktorý je pripravený na výzvy 21. storočia.
  • Môžete využiť pokračujúci Plán obnovy a odolnosti SR v roku 2025 a  jeden program vzdelávania si nechať preplatiť.

Kde?

U profesionálov na vzdelávanie pedagogických a odborných zamestnancov v UNIŠKOLE. Všetko prebieha online. Študujete z pohodlia domova 1 x týždenne. Všetky hodiny sú nahrávané a sú k dispozícii aj po skončení kurzu.

Ako?

Vyberte si vzdelávací program z našej ponuky a dajte si ho do plánu rozvoja.

Prihlásiť sa môžete už dnes, nakoľko u nás sa vzdelávací program platí až po jeho skončení.

Príklad: Program IV začne v septembri a skončí 20. októbra 2024. Faktúra Vám príde až pred ukončením kurzu, i keď sa prihlásite už dnes. 😊

Akékoľvek otázky môžete písať na ucitelia@uniskola.sk alebo volať na 0907 830 026 a 0908 908 701.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jozef Ďurica
Riaditeľ a zakladateľ skupiny UNI KREDIT
Publikované: 13. júna 2024