UNIŠKOLA logo
logo UNIŠKOLA

Pokročilá tvorba študijných materiálov

Pokročilá tvorba študijných materiálov

Tento týždeň sme úspešne uokončili záverečnými skúškami ďalšiu skupinu učiteľov, ktorí sa zúčastnili Inovačného vzdelávania v programe Pokročilá tvorba digitálnych a interaktívnych školiacich materiálov. Či už boli z gymnázia, základnej alebo strednej školy, prípadne odbornej školy, zhodli sa v tom, že to malo pre nich veľký prínos, vyjadrili spokojnosť s obsahom, rozsahom a aj s formou vzdelávania. Od nasledujúceho mesiaca si môžu uplatniť príplatok ku svojej mzde vo výške 3% za úspešné zvládnutie tohto programu.

Chcem sa poďakovať účastníkom za to, že sa zúčastnili takejto formy vzdelávania, riešili dištančné úlohy, navštevovali online hodiny a konzultácie, ktoré boli naplánované v poobedňajších hodinách. Verím, že dostali množstvo nových a zaujímavých informácií, ktoré využijú pri príprave svojich materiálov, potrebných pri výučbe nielen dištančnej, ale aj prezenčnej forme.

Cena 85 € za akýkoľvek program inovačného vzdelávania platí už len do konca roka. Prihláste sa ešte dnes! Pre viac informácii kliknite sem.
  1. Ďakujem za príjemne a užitočne strávený čas na školení. Konečne niečo, čo bolo zamerané na praktickú stránku a posunie ma v mojej práci. Vždy som obdivovala únikové hry, niekoľko som ich vytvorila, ale ani jednu v PWP. Vďaka školeniu si viem únikovku spracovať v programe, ktorý mi vyhovuje. A viem si vytvoriť šikovný test na overenie vedomostí, ktorý sa sám vyhodnotí - radosť žiť. Veľmi ďakujem p. Jančuškovi za jeho trpezlivosť, ústretovosť, pomoc a veľmi prehľadné vysvetlenie problematiky podložené príkladmi a ukážkami. Vynikajúce bolo, že sa vzdelávanie nahrávalo, takže som sa mohla kedykoľvek vrátiť k prednáške a ozrejmiť si nejasnosti. Odporúčam toto školenie, v dištančnom vyučovaní ma veľmi posunulo. Ešte raz ďakujem.

  2. Môžem iba odporúčať tento online kurz. Veľmi ústretový a profesionálny prístup školiteľa p. Jančušku, kvalitne pripravené materiály na štúdium a úlohy na precvičovanie, dostatočný priestor na konzultácie záverečnej práce - skrátka 100%.

  3. Vrelo odporúčam kurz, ktorý každého posunie v práci ďalej, lebo si zdokonalí to čo vie a získa mnoho nových podnetných vedomostí a praktických skúseností. Školiteľ je veľmi priateľský, ochotný, profesionálny. Materiály sú výborne pripravené a čas strávený pri kurzoch je dobrou investíciou.

  4. Taktiež Ďakujem za takúto možnosť štúdia. Veľmi oceňujem spôsob vyučovania (online) a samozrejme prístup lektora. Informácie obsiahnuté v tomto vzdelávaní sú veľmi užitočné a nápomocné práve v dnešnej dobe informačných technológií v školstve. Určite odporúčam absolvovať takéto vzdelávanie, lebo krem toho, že si môžete platovo prilepšiť sa dozviete určite veľa nových informácií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *